ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21 | ROČNÍK 2022 | ROČNÍK 2023
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 13.9.2024 19:00 - hrací místo Restaurace Siňorita, Chvalovická 1076, Pečky
POŘADÍ | TURNAJE | SOUTĚŽ BINGO 180/171 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR NÁH.LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
  | 19.1.2024 | 26.1.2024 | 2.2.2024 | 9.2.2024 | 16.2.2024 | 23.2.2024 | 1.3.2024 | 8.3.2024 | 15.3.2024 | 22.3.2024 | 29.3.2024 |
| 5.4.2024 | 12.4.2024 | 19.4.2024 | 26.4.2024 | 3.5.2024 | 10.5.2024 | 17.5.2024 | 24.5.2024 | 31.5.2024 | 13.9.2024 | 20.9.2024 |
| 27.9.2024 | 4.10.2024 | 11.10.2024 | 18.10.2024 | 25.10.2024 | 1.11.2024 | 8.11.2024 | 15.11.2024 | 22.11.2024 | 29.11.2024 |
 
Turnaj č. 18, základní, pátek 17.5.2024, Restaurace Na Hřišti
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
BODY
BINGA 180
ZAVŘENÍ 100+
1.
Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha)
CZE008407
1050
1
0
2.
Tucker Luke (Čerti Kolín)
CZE045636
950
2
0
3.
Novotný Bedřich (Plechovky Pečky)
CZE037674
850
0
1
4.
Szabo Ladislav (Jičíněves)
CZE011403
750
0
0
5.-6.
Bauer Pavel (Plechovky Pečky)
CZE049631
650
0
0
5.-6.
Klouda Vladimír (Plechovky Pečky)
CZE043069
650
1
0
7.-8.
Konrád Jiří (Velké Chvalovice)
CZE078040
550
0
0
7.-8.
Štěpánek Antonín (Velké Chvalovice)
CZE079176
550
1
0
9.-12.
Andres Jaromír (Pečky)
CZE049852
450
0
0
9.-12.
Braňka Jan (Pečky)
CZE056377
450
0
0
9.-12.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
450
0
0
9.-12.
Šimon Vladimír (Kutná Hora)
CZE015096
450
0
0
13.-16.
Janeba Lukáš (Pečky)
CZE002052
350
0
0
13.-16.
Malý Tomáš (Cirkus Citrus Pečky)
CZE035404
350
0
0
13.-16.
Mikoláš Jindřich (Cirkus Citrus Pečky)
CZE053606
350
0
0
13.-16.
Novotná Simona (Kovanice)
CZE079752
350
0
0
17.
Špringerová Zuzana (Veselé střelky Kolín)
CZE039648
250
0
0
* hráči na dělených pozicích jsou řazeni podle pořadí zápisu (odzadu) do výsledkové listiny     
Pečky Tour 2024 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita