ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21 | ROČNÍK 2022 | ROČNÍK 2023
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 13.9.2024 19:00 - hrací místo Restaurace Siňorita, Chvalovická 1076, Pečky
POŘADÍ | TURNAJE | SOUTĚŽ BINGO 180/171 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR NÁH.LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
  | 19.1.2024 | 26.1.2024 | 2.2.2024 | 9.2.2024 | 16.2.2024 | 23.2.2024 | 1.3.2024 | 8.3.2024 | 15.3.2024 | 22.3.2024 | 29.3.2024 |
| 5.4.2024 | 12.4.2024 | 19.4.2024 | 26.4.2024 | 3.5.2024 | 10.5.2024 | 17.5.2024 | 24.5.2024 | 31.5.2024 | 13.9.2024 | 20.9.2024 |
| 27.9.2024 | 4.10.2024 | 11.10.2024 | 18.10.2024 | 25.10.2024 | 1.11.2024 | 8.11.2024 | 15.11.2024 | 22.11.2024 | 29.11.2024 |
 
Turnaj č. 10, zvýhodněný, pátek 22.3.2024, Restaurace Na Hřišti
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
BODY
BINGA 180
ZAVŘENÍ 100+
1.
Novotný Jiří (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE009507
2300
0
0
2.
Švorc Jaroslav (Gladiators Lošany)
CZE065631
2100
2
1
3.
Vlček Pavel (Plechovky Pečky)
CZE042184
1900
0
0
4.
Zach Jakub (Plechovky Pečky)
CZE003470
1700
1
0
5.-6.
Janeba Lukáš (Pečky)
CZE002052
1500
0
0
5.-6.
Kladivo Pavel (Pečky)
CZE071129
1500
0
0
7.-8.
Bauer Pavel (Plechovky Pečky)
CZE049631
1300
0
0
7.-8.
Klouda Vladimír (Plechovky Pečky)
CZE043069
1300
0
0
9.-12.
Heřmánek Jiří (Gladiators Lošany)
CZE034202
1100
0
1
9.-12.
Kladivo Aleš (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE027944
1100
0
1
9.-12.
Kozák Pavel (Black Bridge DC Praha)
CZE055705
1100
0
0
9.-12.
Šimon Vladimír (Kutná Hora)
CZE015096
1100
0
0
13.-16.
Blumentál Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE068654
900
0
0
13.-16.
Chlaň Radek (Cirkus Citrus Pečky)
CZE054252
900
0
1
13.-16.
Szabo Ladislav (Jičíněves)
CZE011403
900
0
0
13.-16.
Šnajdr Roman (Pečky)
CZE002147
900
0
0
17.-24.
Braňka Jan (Pečky)
CZE056377
700
0
0
17.-24.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
700
0
0
17.-24.
Chlaňová Martina (Velké Chvalovice)
CZE054251
700
0
0
17.-24.
Cmár Miroslav (Plechovky Pečky)
CZE043174
700
0
0
17.-24.
Pazderková Renata (Klipec)
CZE032861
700
0
0
17.-24.
Starý František (Kouřim)
CZE060515
700
0
0
17.-24.
Špaček Tomáš (Vrcov)
CZE002244
700
0
0
17.-24.
Tucker Luke (Čerti Kolín)
CZE045636
700
0
0
25.-27.
Harazim Vlastimil (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE038036
500
0
0
25.-27.
Jeřala Petr (Plechovky Pečky)
CZE001749
500
0
0
25.-27.
Štěpánek Antonín (Velké Chvalovice)
CZE079176
500
0
0
* hráči na dělených pozicích jsou řazeni podle pořadí zápisu (odzadu) do výsledkové listiny     
Pečky Tour 2024 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita