ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21 | ROČNÍK 2022 | ROČNÍK 2023
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 13.9.2024 19:00 - hrací místo Restaurace Siňorita, Chvalovická 1076, Pečky
POŘADÍ | TURNAJE | SOUTĚŽ BINGO 180/171 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR NÁH.LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
  | 19.1.2024 | 26.1.2024 | 2.2.2024 | 9.2.2024 | 16.2.2024 | 23.2.2024 | 1.3.2024 | 8.3.2024 | 15.3.2024 | 22.3.2024 | 29.3.2024 |
| 5.4.2024 | 12.4.2024 | 19.4.2024 | 26.4.2024 | 3.5.2024 | 10.5.2024 | 17.5.2024 | 24.5.2024 | 31.5.2024 | 13.9.2024 | 20.9.2024 |
| 27.9.2024 | 4.10.2024 | 11.10.2024 | 18.10.2024 | 25.10.2024 | 1.11.2024 | 8.11.2024 | 15.11.2024 | 22.11.2024 | 29.11.2024 |
 
Turnaj č. 12, základní, pátek 5.4.2024, Restaurace Na Hřišti
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
BODY
BINGA 180
ZAVŘENÍ 100+
1.
Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha)
CZE008407
1150
1
0
2.
Tvrdíková Miroslava (Plechovky Pečky)
CZE000727
1050
1
0
3.
Kladivo Pavel (Pečky)
CZE071129
950
0
0
4.
Lexa Petr (Sgt. Pepik´s Band Praha)
CZE023169
850
0
0
5.-6.
Blumentál Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE068654
750
0
0
5.-6.
Soukup Martin (Pečky)
CZE071045
750
0
0
7.-8.
Heřmánek Jiří (Gladiators Lošany)
CZE034202
650
0
0
7.-8.
Šotola Jaroslav (Plechovky Pečky)
CZE044685
650
0
0
9.-12.
Bauer Pavel (Plechovky Pečky)
CZE049631
550
0
0
9.-12.
Braňka Jan (Pečky)
CZE056377
550
0
0
9.-12.
Klouda Vladimír (Plechovky Pečky)
CZE043069
550
0
0
9.-12.
Szabo Ladislav (Jičíněves)
CZE011403
550
0
0
13.-16.
Andres Jaromír (Pečky)
CZE049852
450
0
0
13.-16.
Konrád Jiří (Velké Chvalovice)
CZE078040
450
0
0
13.-16.
Provazníková Petra (Sokoleč)
CZE079748
450
0
0
13.-16.
Švorc Jaroslav (Gladiators Lošany)
CZE065631
450
1
0
17.-24.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
350
0
0
17.-24.
Chlaň Radek (Cirkus Citrus Pečky)
CZE054252
350
0
0
17.-24.
Macho Ladislav (České Velenice)
CZE000496
350
0
0
17.-24.
Mikoláš Jindřich (Cirkus Citrus Pečky)
CZE053606
350
0
0
17.-24.
Novotná Simona (Kovanice)
CZE079752
350
0
0
17.-24.
Pazderková Renata (Klipec)
CZE032861
350
0
0
17.-24.
Štěpánek Jan (Velké Chvalovice)
CZE079853
350
0
0
17.-24.
Vlček Pavel (Plechovky Pečky)
CZE042184
350
0
0
25.-30.
Chlaňová Martina (Velké Chvalovice)
CZE054251
250
0
0
25.-30.
Kobylák Miloš (ŠK InterGast Stará promiň Praha)
CZE004177
250
0
0
25.-30.
Šimon Vladimír (Kutná Hora)
CZE015096
250
0
0
25.-30.
Špaček Tomáš (Vrcov)
CZE002244
250
0
0
25.-30.
Špringerová Zuzana (Veselé střelky Kolín)
CZE039648
250
0
0
25.-30.
Štěpánek Antonín (Velké Chvalovice)
CZE079176
250
0
0
* hráči na dělených pozicích jsou řazeni podle pořadí zápisu (odzadu) do výsledkové listiny     
Pečky Tour 2024 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita