ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21 | ROČNÍK 2022 | ROČNÍK 2023
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 13.9.2024 19:00 - hrací místo Restaurace Siňorita, Chvalovická 1076, Pečky
POŘADÍ | TURNAJE | SOUTĚŽ BINGO 180/171 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR NÁH.LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
  | 19.1.2024 | 26.1.2024 | 2.2.2024 | 9.2.2024 | 16.2.2024 | 23.2.2024 | 1.3.2024 | 8.3.2024 | 15.3.2024 | 22.3.2024 | 29.3.2024 |
| 5.4.2024 | 12.4.2024 | 19.4.2024 | 26.4.2024 | 3.5.2024 | 10.5.2024 | 17.5.2024 | 24.5.2024 | 31.5.2024 | 13.9.2024 | 20.9.2024 |
| 27.9.2024 | 4.10.2024 | 11.10.2024 | 18.10.2024 | 25.10.2024 | 1.11.2024 | 8.11.2024 | 15.11.2024 | 22.11.2024 | 29.11.2024 |
 
Turnaj č. 15, zvýhodněný, pátek 26.4.2024, Restaurace Siňorita
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
BODY
BINGA 180
ZAVŘENÍ 100+
1.
Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha)
CZE008407
2300
3
0
2.
Švorc Jaroslav (Gladiators Lošany)
CZE065631
2100
2
0
3.
Lexa Petr (Sgt. Pepik´s Band Praha)
CZE023169
1900
0
1
4.
Bauer Pavel (Plechovky Pečky)
CZE049631
1700
0
0
5.-6.
Nejedlý Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE048390
1500
0
0
5.-6.
Pokorný Ladislav (Plechovky Pečky)
CZE006654
1500
0
0
7.-8.
Blumentál Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE068654
1300
0
0
7.-8.
Kladivo Pavel (Pečky)
CZE071129
1300
0
0
9.-12.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
1100
0
0
9.-12.
Soukup Martin (Pečky)
CZE071045
1100
1
0
9.-12.
Szabo Ladislav (Jičíněves)
CZE011403
1100
0
0
9.-12.
Tucker Luke (Čerti Kolín)
CZE045636
1100
0
0
13.-16.
Chlaň Radek (Cirkus Citrus Pečky)
CZE054252
900
0
0
13.-16.
Janeba Lukáš (Pečky)
CZE002052
900
0
0
13.-16.
Kladivo Aleš (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE027944
900
0
0
13.-16.
Sýkorová Martina (Pečky)
CZE042185
900
0
0
17.-24.
Braňka Jan (Pečky)
CZE056377
700
0
0
17.-24.
Heřmánek Jiří (Gladiators Lošany)
CZE034202
700
0
0
17.-24.
Mikoláš Jindřich (Cirkus Citrus Pečky)
CZE053606
700
0
0
17.-24.
Pazderková Renata (Klipec)
CZE032861
700
0
0
17.-24.
Provazníková Petra (Sokoleč)
CZE079748
700
0
0
17.-24.
Šimon Vladimír (Kutná Hora)
CZE015096
700
0
0
17.-24.
Štěpánek Antonín (Velké Chvalovice)
CZE079176
700
0
0
17.-24.
Vlček Pavel (Plechovky Pečky)
CZE042184
700
0
0
25.-31.
Chlaňová Martina (Velké Chvalovice)
CZE054251
500
0
0
25.-31.
Konarzewská Markéta (Červené Pečky)
CZE065909
500
0
0
25.-31.
Konrád Jiří (Velké Chvalovice)
CZE078040
500
0
0
25.-31.
Novotná Simona (Kovanice)
CZE079752
500
0
0
25.-31.
Rupík Tibor (Plechovky Pečky)
CZE017662
500
0
0
25.-31.
Špaček Tomáš (Vrcov)
CZE002244
500
0
0
25.-31.
Štěpánek Jan (Velké Chvalovice)
CZE079853
500
0
0
* hráči na dělených pozicích jsou řazeni podle pořadí zápisu (odzadu) do výsledkové listiny     
Pečky Tour 2024 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita