ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21 | ROČNÍK 2022 | ROČNÍK 2023
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 31.5.2024 19:00 - hrací místo Restaurace Na Hřišti, Barákova 1045, Pečky
POŘADÍ | TURNAJE | SOUTĚŽ BINGO 180/171 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR NÁH.LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
 
CELKOVÉ POŘADÍ TOUR
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
ZÁKLADNÍ
ZVÝHODNĚNÉ
BODY
 
1.
Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha)
CZE008407
14
2
19400
 
2.
Tucker Luke (Čerti Kolín)
CZE045636
13
3
16750
 
3.
Švorc Jaroslav (Gladiators Lošany)
CZE065631
14
3
16500
 
4.
Blumentál Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE068654
11
3
10350
 
5.
Bauer Pavel (Plechovky Pečky)
CZE049631
9
3
9850
 
6.
Heřmánek Jiří (Gladiators Lošany)
CZE034202
10
3
9100
 
7.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
12
3
8900
 
8.
Mikoláš Jindřich (Cirkus Citrus Pečky)
CZE053606
14
2
8400
 
9.
Kladivo Pavel (Pečky)
CZE071129
11
3
8350
 
10.
Tvrdíková Miroslava (Plechovky Pečky)
CZE000727
7
1
7950
 
11.
Konrád Jiří (Velké Chvalovice)
CZE078040
14
2
7900
 
12.
Chlaň Radek (Cirkus Citrus Pečky)
CZE054252
11
3
7750
 
13.
Špaček Tomáš (Vrcov)
CZE002244
13
3
7650
 
14.
Štěpánek Antonín (Velké Chvalovice)
CZE079176
14
3
7500
 
15.
Soukup Martin (Pečky)
CZE071045
7
2
7350
 
16.
Zach Jakub (Plechovky Pečky)
CZE003470
6
1
7000
 
17.
Pazderková Renata (Klipec)
CZE032861
11
3
6450
 
18.
Klouda Vladimír (Plechovky Pečky)
CZE043069
10
1
6400
 
19.
Braňka Jan (Pečky)
CZE056377
11
3
6150
 
20.
Šimon Vladimír (Kutná Hora)
CZE015096
9
2
5650
 
21.
Kladivo Aleš (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE027944
6
2
5300
 
Lexa Petr (Sgt. Pepik´s Band Praha)
CZE023169
4
1
5300
 
Szabo Ladislav (Jičíněves)
CZE011403
6
2
5300
 
24.
Novotná Simona (Kovanice)
CZE079752
13
2
5250
 
25.
Nejedlý Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE048390
5
2
5150
 
Provazníková Petra (Sokoleč)
CZE079748
13
2
5150
 
27.
Štěpánek Jan (Velké Chvalovice)
CZE079853
10
2
5100
 
28.
Chlaňová Martina (Velké Chvalovice)
CZE054251
10
3
5000
 
29.
Pokorný Ladislav (Plechovky Pečky)
CZE006654
3
1
4650
 
30.
Vitoch Martin (Gladiátors Lošany)
CZE043045
7
1
4450
 
31.
Janeba Lukáš (Pečky)
CZE002052
4
2
4200
 
Špringerová Zuzana (Veselé střelky Kolín)
CZE039648
12
1
4200
 
33.
Vlček Pavel (Plechovky Pečky)
CZE042184
1
3
3850
 
34.
Sýkorová Martina (Pečky)
CZE042185
7
2
3750
 
35.
Cmár Miroslav (Plechovky Pečky)
CZE043174
5
2
3650
 
36.
Rupík Tibor (Plechovky Pečky)
CZE017662
4
2
3500
 
37.
Křivka Lukáš (Zásmuky)
CZE066385
3
1
3450
 
38.
Franc Miroslav (Poděbrady)
CZE034381
6
0
3400
 
39.
Brychta Zdeněk (Plechovky Pečky)
CZE007353
4
1
3200
 
40.
Novotný Bedřich (Plechovky Pečky)
CZE037674
2
1
3000
 
41.
Konarzewská Markéta (Červené Pečky)
CZE065909
5
2
2850
 
42.
Starý František (Kouřim)
CZE060515
4
2
2500
 
43.
Harazim Vlastimil (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE038036
3
1
2350
 
Jeřala Petr (Plechovky Pečky)
CZE001749
3
2
2350
 
Šnajdr Roman (Pečky)
CZE002147
3
2
2350
 
46.
Novotný Jiří (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE009507
0
1
2300
 
47.
Skupin Martin (Viktoria Radim)
CZE034344
3
0
1950
 
48.
Kozák Pavel (Black Bridge DC Praha)
CZE055705
1
1
1750
 
Mlsnová Patricie (Lipnice)
CZE068687
3
1
1750
 
50.
Cmár Mirek (Pečky)
CZE071126
0
1
1700
 
51.
Andres Jaromír (Pečky)
CZE049852
3
0
1550
 
52.
Loukota Petr (Viktoria Radim)
CZE010040
2
1
1400
 
53.
Koníček Roman (Pátecká sportovní z.s.)
CZE031401
3
0
1350
 
54.
Imlauf Jan (DC180 Chemik Polabec)
CZE049058
1
1
1250
 
Schmidt Marek (Pátecká sportovní z.s.)
CZE007621
3
0
1250
 
56.
Štěpánek Michal (Velké Chválovice)
CZE005576
2
0
1200
 
57.
Šaraková Pavla (Pečky)
CZE061867
3
0
1150
 
58.
Kobližek Václav (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE058862
2
0
900
 
59.
Rada Jan (Rychlé pípy)
CZE051402
2
0
800
 
60.
Jelínek Jiří (Hořany)
CZE080133
0
1
700
 
Malý Tomáš (Cirkus Citrus Pečky)
CZE035404
2
0
700
 
Vilím Jan (Pečky)
CZE071128
0
1
700
 
63.
Šotola Jaroslav (Plechovky Pečky)
CZE044685
1
0
650
 
64.
Pazderka Roman (Darts Club ESO Milovice)
CZE028533
2
0
600
 
65.
Földes Michal (Cirkus Citrus Pečky)
CZE046101
1
0
550
 
Chrastný Jaroslav (Pečky)
CZE028029
1
0
550
 
Machata Lukáš (Cirkus Citrus Pečky)
CZE010051
1
0
550
 
Štěpánek Radovan (Pečky)
CZE033190
1
0
550
 
69.
Bureš Miloslav (Plechovky Pečky)
CZE037567
1
0
350
 
Macho Ladislav (České Velenice)
CZE000496
1
0
350
 
Němeček Lukáš (Zásmucké vosy)
CZE032928
1
0
350
 
Tucker Lili (Velké Chvalovice)
CZE071132
1
0
350
 
Vaněk Tomáš (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE049237
1
0
350
 
74.
Kobylák Miloš (ŠK InterGast Stará promiň Praha)
CZE004177
1
0
250
 
Krejčí Jan (Rychlý hroty Praha)
CZE000797
1
0
250
 
Šturz David (Praha)
CZE047886
1
0
250
 
* v případě rovnosti bodů jsou hráči řazeni podle abecedy     
Pečky Tour 2024 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita